Dziękujemy za pamieć o nas przy corocznym rozliczeniu z fiskusem. Dla nas jest to zobowiązanie, do jeszcze lepszej posługi i kreatywności na polu społecznym!

Wszystkich darczyńców zapraszamy na kawę/herbatę i coś słodkiego, a co tam! Czwartek, ul. Narbutta 21, godz. 18.00 

Dzięki Waszemu wsparciu – i to na wielu poziomach – możemy robić naprawdę piękne rzeczy. Centrum dla uchodźców to dziś grupa ponad 50. osób, dla których m.in prowadzimy kursy językowe, świadczymy pomoc materialną, szukamy pracy, mieszkań, towarzyszymy indywidualnie, wspieramy edukację dzieci, prowadzimy dla nich świetlicę… Do dyspozycji mają sale komputerową, kuchnię.

Własnie ruszają nabory do sześciu grup wolontariatu. Studenci podejmą trud całorocznego przygotowania, by latem móc wyjechać do krajów misyjnych i tam nieść pomoc najuboższym, oraz głosić Chrystusa.

Stale wspieramy misje. Od niedawna zaangażowani jesteśmy w budowę jezuickiej farmy w Kasisi, w Zambii. W ramach programu “Adopcja Serca” w Kirgistanie adoptowaliśmy niespełna 30. dzieci.

Nie sposób wszystko tutaj wymienić! Jedno jest pewne: cała ta dobroć możliwa jest jedynie dzięki ludzkiej hojności. Zaangażowanie taj wielu wolontariuszy, ofiarność finansowa, są dla nas znakiem błogosławieństwa.