W ubiegły czwartej grupa wolontariuszy, wybierających się w wakacje do Nepalu spotkała się z jedną z warszawskich wspólnot WŻCh, która od kilku lat odpowiedzialna jest za przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu misyjnego.

Wolontariusze opowiedzieli o projektach, które chcą zrealizować na Dalekim Wschodzie. Głównym zadaniem będzie budowa kaplicy służącej lokalnej społeczności chrześcijan w południowo-wschodniej części Nepalu, w pobliżu miejscowości Deonia.
Członkowie wspólnoty podzielili się doświadczeniem poprzednich kiermaszy i udzielili kilku cennych i praktycznych wskazówek pomocnych przy jego organizacji.  Wszystko odbyło się w dobrej atmosferze, umilonej jeszcze pysznymi dodatkami.
Mimo iż do kiermaszu zostało jeszcze sporo czasu, już teraz zachęcamy do zerknięcia, czy w domu nie mamy rzeczy, które mogą posłużyć do zdobycia funduszy na rzecz wspólnoty chrześcijan w Nepalu.
Kiermasz misyjny 18 maja, a poczynania wolontariuszy projektu Nepal można śledzić na stronie  www.nepal2014.www2.wakcji.org