Prawdziwie Zmartwychwstał!
 
Kochani! Nasze dzieła charytatywne zrzeszają ludzi o bardzo różnych światopoglądach. Piękne jest to, że potrafimy zejść na taki poziom prostoty, na którym liczy się to, by po prostu być dobrym, dzielić się tym dobrem, a nawet kochać siebie nawzajem 🙂. Innymi słowy, na którym skupiamy się na robocie – tzn., żeby ci co nie mają mieli, a ci co mają potrafili się tym podzielić 😉.
 
Dzisiaj jest szczególny dzień dla katolików, a więc sporej części pracowników i przyjaciół JCS. To dzień, w którym dla nas – jak wierzymy bierze początek siła, nadzieja i wiara w to, że warto być dobrym i żyć pełnią Życia. Wszystko to chcemy czerpać z przykładu życia Jezusa Zmartwychwstałego.
 
Niezależnie od naszych przekonań, korzystamy z dzisiejszej okazji, by kolejny raz podziękować za Dobro, które w was mieszka i dla którego zrobiliście mieszkanie w waszych sercach. Dziękujemy, że dzielicie się tym dobrem z nami wszystkimi. Ostatnimi czasy rzeczywistość mocno testuje jego zasoby. Życzymy Wam i sobie, aby pokłady dobra nigdy się w nas nie wyczerpały i abyśmy potrafili znajdywać jego właściwe Źródło.